Kiralama ve Satma

Türkiye Genelinde Açık Hava Reklam Hizmeti
» Kiralık Bina Dış Cepheleri
» Bilboard
» Totem ve Mega Light Kiralama
» Havaalanları ve Otobüs Terminalleri Reklam Çalışmaları
» Şehir Mobilyaları Kiralama
» Reklam Danışmanlığı
» Gemi ve Feribot Reklam Çalışmaları
» Plaj Reklam Alanları
» Şezlong – Şemsiye Reklam Çalışmaları
» Aydınlatma Direkleri Reklam Çalışmaları
» Belediye İlan Reklam Alanları
» Fuar – Tanıtım – Organizasyon Çalışmaları
» Stand Çalışmaları
Açıkhava reklamcılığın

öneminin herkesce kavrandığı günümüz şartlarında reklam verenlerin amacı hedef kitlelerine en kısa yoldan ve kalıcı şekilde ulaşmaktır. Bu bağlamda firmamız şehir konseptine uygun kentsel mobilyalarıyla müşterileri için maksimum faydayı sağlamakla birlikte kentsel alanlarda yaşayanlarında yaşam kalitesini yükseltmektedir.

Yeni nesil reklam kulesi

Wall AG'nin akıllı, yenilikçi reklam kulesi verimli enerji kullanımının harika bir örneğidir. Reklam kulesi, ışığı panonun tüm yüzeyine eşit olarak dağıtan patentli bir aydınlatma halkası ile ışıklandırılır. Buna rağmen merkezi ışık kaynağı, klasik aydınlatmalı reklam panoları için gereken enerjinin çok küçük bir kısmına ihtiyaç duyar. Bu patentli yeniliğin sahip olduğu enerji avantajı, yansıtma sisteminin dâhice tasarımından gelmektedir. Kuleye entegre yansıtıcı paneller ışığı yansıtarak reklam afişini aydınlatır. Hem gece hem gündüz çarpıcı, çevre dostu reklam afişleri için.

 

Intelligent Serisi: daha akıllı şehir mobilyaları Japon GK Sekkei stüdyolarında tasarlanan Intelligent Serisi şehir mobilyaları, şehir sakinlerine güzellik ve zekâ vaat ediyor. Güneş paneli çatısı ve bluespot terminaliyle donatılan otobüs durakları, dünyadaki en yenilikçi şehir mobilyası örneklerinden biridir. Patentli 2=1 teknolojisine sahip otomatik umumi tuvalet, iki zekice çözümü tek bir yerde sunuyor: iki ayrı tuvalet bölmesi ya da tekerlekli sandalye ile girilebilen daha büyük bir tuvalet bölmesi. Yapılması gereken tek şey ayırıcı duvarın otomatik olarak kaldırılmasıdır.

 

 

 

 

Açık Hava Reklam Nedir? Bu Konuda Bilginiz Var mı ?